Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problémy s Grafickou kartou

Zdravím, před nedávnem jsem si koupil na alze počítač z vybraných komponentů - Základní deska msi 970 gaming, procesor AMD FX - 8350 8 jader a Grafická karta NVidia GeForce GTX 1050 Ti 4gb a v počítači mám Windows 10 upgradoval jsem si ho z W7 na oficiálních stránkách.Počítač mi přišel už sestavený. Když rozkliknu Správce zařízení a Grafické adaptéry tak mam u své Graf karty Oranžový trojúhelník s vykřičníkem ale když dám Podrobnosti o ovladači u všeho mám obrázek certifikátu. Grafická karta na W7 nefungovala psala následující: "Systému Windows se nepodařilo ověřit digitální podpis ovladačů vyžadovaných pro toto zařízení. Při předchozí změně hardwaru nebo softwaru mohl být nainstalován soubor, který je nesprávně podepsán, je poškozený nebo se může jednat o škodlivý software z neznámého zdroje. (Kód 52)". Po aktulizování na W10 fungovala bez problémů po několika dnech fungování to opět přestalo fungovat. Zapl jsem PC a rozlišení se hodilo na 1024x768.Prosím poraďte co s tím jinak ten počítač pošlu zpátky.

poraďte co s tím jinak ten počítač pošlu zpátky.

Pošli a oni tě pošlou taky někam.

Grafická karta na W7 nefungovala

Ona by fungovala, kdybys nainstaloval správné ovladače pro správný systém.

Kdo ti ten systém instaloval? V první řadě musíš nainstalovat ovladače pro chipset.

1. Fakt vtipný, zasmál jsem se hahaha. 2. Instaloval jsem ho s tátou ale naše schopnosti s tím nejsou nic moc ale všechno máme oficiální a nemam sebemenší tušení co je chipset, je docela těžký tomu rozumět když 4 roky probíráme na Informatice věci jako Word a Power point místo něčeho takovýho.

# Me tam nejak nesedi, ze mu vyskakuje 'digitální podpis ovladačů '.
• Pro dezaktivovani digi podpisu staci jen spustit [CMD] jako spravce a zadat prikaz :

bcdedit /set nointegritychecks on

• Pak jen restartnou PC.
* Myslis ze to muze pomoct ? Nevim, ono, oni ti tazatelé nekdy nereknou celou pravdu ..

PS : Ano, jak uvadis vyse, "instalace spravnych ovladacu", by mohla byt cesta k uspechu. (IMHO)

Nefunguje, hlásí mi to 7-Zip: CRC error.

# V tom pripade nestahoval ovladac z tvého odkazu.

1) Klikni na odkaz od LUKAS1982 : 109860
2) Stahni a nainstaluj : 'klik na' => AGREE&DOWNLOAD
[img=/file/view/28844-nv-install-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28844-nv-install-j pg[/img]
* Jak uz pise Kája, soubor je executable .EXE, zadny .ZIP, proste nedela a neposloucha co mu zde lidi pisou.

Miesto tvojich krásnych obrázkov, aby každý videl, že je to tvoj obrázok

- A ty myslis ze me to snad bavi !? Vytahovat to z krabic, hledat to, zapojovat to, merito, lepit na to listecky ze nejde o obrazek z netu etc ?
- Zacal jsem to fotit az po blbych kecech, hlavne tvojich, kde ve vlanech, kdyz vyctené Google|Youtube rady ti protirecim tim "ma to doma", "funguje to naopak", vykrikujes 'Dedovsechno zna', 'Vsechno ma', tak musim az tak daleko, zeto vybalim, zapojim, vyfotim a dam az pod nos, aby jsi drzel pysk !!...

DanielG
# Tak co dali ty ovladace ?