Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SQL Developer

Dobrý den,
v SQL developeru jsem dělala semestrální práci do školy a její vyhodnocení měly vyvolat tyto dva příkazy:

SET SERVEROUTPUT ON SIZE (10000);
EXECUTE SEM_PRACE.ZOBRAZ_HTML();

Pokud bych je spustila po jednom, druhý příkaz by mi vyvolal výstup v podobě HTML.
Bohužel jsem je spustila naráz, a tak se mi zobrazilo pouze:
PL/SQL procedure successfully completed.

Poradil by mi prosím někdo, kde bych mohla sehnat ten html výstup?

Děkuji mockrát.
Nikola

Ja sice nie som programator, ale z logiky programovania pokial ti ide vystup do "stratena" tak si ho len presmerujes do nejakeho suboru.
Ako sa robi presmerovanie vystupu v SQL developerovi by si uz asi mala vediet, ked robis seminarku, aj ked sa obavam, ze podla stylu dotazu o tom moc sajnu nemas.
Z tych prikazov som vydedukoval, ze nastavujes velkost vystupu na 10000 (riadkov asi) a potom vykonavas cez execute nejaky skript, ktoreho vystup by podla teba mal ist automaticky na obrazovku, takze ho staci len presmerovat do toho suboru.