Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno O&O defrag

Dobrý den. Má někdo zkušenosti s programem na defragmentaci O&O defrag? místo defragmentací mi to nabízí pouze optimalizace. Zkusil jsem i reinstall a koukal jsem do nastavení. Nic mi nepomohlo. Co mám s tím udělat? Díky

Pokud jsi ho koupil tak si v první řadě prostuduj návod k použití a pokud nepomůže tak kontaktuj podporu.Pokud máš černocha tak ho odinstaluj.A co se týče mé zkušenosti-defrag jsem používal dost let než jsem se ho zbavil,protože dost zatěžuje pc a výsledek není žádná pecka.Od systému W7 a výše jsem začal používat systémovou defragmentaci a žádný rozdíl jsem nepoznal.Pokud ho nemáš legálně a potřebuješ berličku tak vyzkoušej třeba defragler a pod. programy.

Full verziu a nelegálnu - teda warez....
Ak máš inštalačku - vykonaj novú inštaláciu a prepíš starú. Potom reštart. Ale to ti radím len tak, aby sa nepovedalo.
O&O Defrag síce defragmentuje, ale pokiaľ by si chcel to mať poriadne, musel by si zadať defragmentovanie buď podľa prístupu, alebo podľa mena.... v tom druhom prípade jednotlivé fragmenty jedného súboru spojí do celku - ovšem celé defragmentovanie je dosť zdĺhavé.... Pokiaľ PC pracuje - tie milisekundy prístupu navyše až tak rolu nehrajú.

Ja mám LEGÁLNY O&O Defrag... a zatiaľ som ho za 5 rokov použil 5x! Akosi som necítil potrebu to nejako riešiť.