Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb nejde zapnout

Dobrý den, normálně jsem byl na ntb značky Acer a z ničeho nic se vypnul a nešel zapnout. Ani nabíječka nereaguje nevíte čím to může být? A byl jsem při tom normálně na internetu
Změna kategorie, původně: Software. Notebook není software. (karel)

Nabíječka je dobrá. A nevíš čím by to .ohlo být? Prostě vůbec nereaguje na tlačítko ani na nabíječku. Měl jsem to rozebraný ale nic jsem tam nenašel. Kdyby se něco spálilo to by tam bylo vidět ne? Je to Acer Aspire one