Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit instalačka na Google, ale jaká koliv jiná ano.

Zdravím poradno. Mám problém s instalací Google Chrome prohlížeče. Stáhl jsem si klasicky instalačku z Google stránek, ale jak klikám tak klikám, prostě se neotevře. Ve správci úloh taky není ani zmínka o nějakém instalatoru, takže prostě to naprosto vůbec nereaguje. Zkoušel jsem stáhnout i offline instalator, ale bohužel to samé. Na netu jsem četl, že mám vymazat všechny složky a registry Google Chrome. To jsem udělal (teda aspoň myslím) naprosto všechny složky s Google jsem odstranil a registry jsem čistil CCleanerem. Jediné co zbylo v mém PC od Googlu je Google Disk a Google vzdálená plocha jinak naprosto nic. PC jsem dávál i do nouzového režimu a bohužel to samé..... stahoval jsem si i antivirus kvůli toho abych prostě vyčistil PC... výsledek --> stejný.. Prosím o radu. Díky

no ono sa nikdy nečistia registre, v prípade problémov ak už je potreba meniť registre tak cez regedit.exe, pri použití softwaru ako ccleaner je problém ten že často ccleaner nevie ako vývojár aplikácie naprogramoval aplikáciu, či je daný register potreba a jak s ním môže manipulovať, a kvôli tomu dochádza po čistení registrov ccleanerom k problémom. Ale celkovo by som sa do registrov staral len v prípade že mám problém a len vtedy, keď som si istý, a mám overené že s tým registrom môžem daným spôsobom manipulovať, že rieši to problém, a nespôsoby to žiadne dalšie problémi...

Tak to je zajímavé toto každý si zde stěžuje že CCleaner dojeba systém mi kamarádi to používají několik let a to každý den a ještě si nikdo namne nestěžoval na CCleaner když se dobře nastaví tak si nic nedoje-ba.