Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa Photoshopu pro Android

Ahoj, znáte nějaký editor fotek podobný Photoshopu nebo alespoň něco jako MS Paint pro Android? Google Play je plný různých "instagramových filtrovačů", ale nikde nevidím nic se základními nástroji, jako je možnost oříznout pozadí, pracovat s vrstvami nebo třeba aspoň plechovka s barvou. Předem díky.

Já používám PhotoEditor
https://play.google.com/store/apps/details?id=com. iudesk.android.photo.editor

Druhý program se známkou 4,5 nominoval r.i.f , který stručně představil Photo Editor takto: “Jednoduchý editování fotografií pomocí křivky, šoupátek, doladění řadou efektů. Také lze editovat EXIF i ukládat do formátů jpg, png.”

Autor, vystupující v Obchodě Play jako dev.macgyver, popisuje své dílko jako “jednoduchou aplikaci pro úpravu fotografií”. Možnosti jsou přitom poměrně široké: nastavení barev, přidání efektů, otočení, oříznutí, změna velikosti, rámeček a kreslení. Co se týká možností nastavení barev: pohrát si můžete s odstínem, sytostí, kontrastem a jasem. Snímky je možné oživit efekty jako je korekce gamma, automatický kontrast, automatický tón, rozmazání, zaostření, olejové barvy, skica, polaroid, černobílá fotka vysokým kontrastem, sépie, a mnoho dalších.

Konečný výsledek můžete uložit do galerie, nastavit jako tapetu, ale také sdílet pomocí libovolné služby, kterou máte nainstalovanou v zařízení, jako jsou e-mail, Picasa, Facebook, Twitter.

Nastavte barvu, přidejte efekty, použijte otočení, oříznutí, změnu velikosti, nebo rámeček.
Možnost úprav křivek umožňuje jemné doladění barev.
V režimu kreslení můžete například přidat text.
Použití fotografií z galerie a fotoaparátu.
Ukládání snímků ve formátech JPEG a PNG. Přizpůsobitelné nastavení kvality JPEG.
Zobrazení, úprava nebo smazání EXIF ​​dat.
K dispozici je také placená verze bez reklam.

Uživatelé oceňují především intuitivní ovládání, širokou škálu možností úprav a efektů, malou velikost instalačního balíčku (ani ne 1 MB) a celkovou dobrou odezvu. Malá kritika zazněla jen na chybějící lokalizaci do češtiny.
https://www.svetandroida.cz/ctenari-doporucuji-13- aplikaci-na-porizovani-a-upravu-fotografii-201210

Už je i česky.