Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý startup

Dobrý den,
včera jsem updatoval Win 7 a od tý doby se mi zpomalil pc při startupu. Trvá strašně dlouho, než je pc plně funkční, abych mohl ovládat aplikace nebo třeba windows lištu (explorer.exe). Zkusil jsem restore před update, ale startup je stále pomalý. Když jsem stihl otevřít Správce úloh, tak mi to ukazovalo CPU na 0%. Po nějaké době už pc pracuje normálně, ale startup je vždy pomalý. Kde může být chyba? A jsou nějaký programy, které by mi zjistili co nejvíce zpomaluje pc při startu?

Děkuji

Klasický windows update. Co jsem zběžně četl, tak tam byly opravy za minulý měsíc a security definice. Problém ale asi nebude windows update, ale nščím jiným, protože když zapnu pc, tak mi po přihlášení uživatele běží strašně pomalu. Nejde spustit web. prohlížeč, hýbat s věcmi na ploše, ovládat lištu ani ctrl+alt+del nefunguje ihned, ale až po několika vteřinách(20-30).