Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojená wifi, ale nefunkční

Na notebooku se připojím na wifi, ale žádná internetová stránka se mi nenačte (zkoušela jsem i jiný prohlížeč a nic...), ani se nepřihlásím na skype. Mam Windows 8 a když kouknu na nastavení, tak jsem na wifi "v pořádku" připojená, žádné omezení. Wifi je v pořádku - na mobilu nemam problém a zkoušela jsem i jinou wifi a je to stejné.
Děkuji za rady!

Problém vyřešen. Moc děkuji za pomoc! Chtěla jsem zkusit odinstalovat Avast - nepodařilo se ho ani otevřít ani odinstalovat, šlo pouze změnit určité nastavení - tam jsem vypnula funkci "Inspektor Wifi-fi" Počítač se restartoval a vše už běží jak má. Moc všem děkuji!