Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojená wifi, ale nefunkční

Na notebooku se připojím na wifi, ale žádná internetová stránka se mi nenačte (zkoušela jsem i jiný prohlížeč a nic...), ani se nepřihlásím na skype. Mam Windows 8 a když kouknu na nastavení, tak jsem na wifi "v pořádku" připojená, žádné omezení. Wifi je v pořádku - na mobilu nemam problém a zkoušela jsem i jinou wifi a je to stejné.
Děkuji za rady!

Microsoft Windows [Version 6.3.9600]
(c) 2013 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\Anča>ipconfig/all

Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : Lenovo-PC
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Wireless LAN adapter Připojení k místní síti* 13:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Virtuální adaptér Microsoft hostované sít
ě
Physical Address. . . . . . . . . : A4-17-31-BB-F8-F3
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Připojení k místní síti* 11:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Virtuální adaptér Microsoft Wi-Fi Direct
Physical Address. . . . . . . . . : A6-17-31-BB-F8-F3
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Ethernet adapter Sí Ethernet:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Řadič Realtek PCIe GBE Family Controller
Physical Address. . . . . . . . . : 3C-97-0E-75-0F-04
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Wi-Fi:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : 1x1 11b/g/n adaptér pro bezdrátovou polov
iční minikartu LAN PCI Express
Physical Address. . . . . . . . . : A4-17-31-BB-F8-F3
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::8c8:a3f2:9099:43bf%3(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.0.101(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : 13. května 2017 23:31:42
Lease Expires . . . . . . . . . . : 15. května 2017 0:30:32
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.0.1
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 192.168.0.1
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 262412081
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-18-AF-B6-09-A4-17-31-BB-F8-F3

DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.1.254
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

Tunnel adapter isatap.{5283DE24-3815-4B00-82CA-408BAC78E4CD}:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #2
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter Připojení k místní síti* 2:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:6ab8:3c09:985c:c133:11bf(Pref
erred)
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::3c09:985c:c133:11bf%5(Preferred)
Default Gateway . . . . . . . . . : ::
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 167772160
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-18-AF-B6-09-A4-17-31-BB-F8-F3

NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Disabled

není pravda, tvůj antivir má delší název.
ale s produkty od avastu jsou problematické zkušenosti, v případech nesmyslného blokování webů se často osvědčilo ho celý odinstalovat.

jak se chová příkaz:

ping 92.240.244.39

dá se připojit na webovou stránku: 92.240.244.39 ?

koukám na tvého providera, ještě bych udělal jednu věc: nastavit napevno nějaký public-dns server
např. google dns: 8.8.8.8 a 8.8.4.4
nebo open-dns: 208.67.222.222 a 208.67.220.220
a další.

Problém vyřešen. Moc děkuji za pomoc! Chtěla jsem zkusit odinstalovat Avast - nepodařilo se ho ani otevřít ani odinstalovat, šlo pouze změnit určité nastavení - tam jsem vypnula funkci "Inspektor Wifi-fi" Počítač se restartoval a vše už běží jak má. Moc všem děkuji!