Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem lempl a neumím aktualizovat ovladače..

Zdravím, nejede mi jedna hra a bylo mi řečeno e to bude nejspíš tím, že mám zastaralé ovladače.
U ovladače mám napsané datum: 1. 4. 2014 a když si ho chci aktualizovat, tak se mi to načítá hodinu a nic se neděje. Poradil by mi tu někdo způsob jak můžu teda ovladač aktualizovat? Jak už říká nadpis já se v počítačích skoro vůbec nevyznám až na základy, takže to neovládám a proto píšu sem a doufám, že mi to někdo nějak po lopatě vysvětlí? Nebo li vysvětlení jak pro debila.
Předem díky za odpověď.

Vlezeš na stránky výrobce té věci, stáhneš ovladač a nainstaluješ. Nikdo netuší, čeho ovladač to má být, OS jsi taky neuvedl. Většina považuje aktualizaci ovladačů za všelék a potom se diví, dominují v tom herní notebookaři.

Chtěl jsem si z nostalgie zahrát jednu hru (Metin2) a když ho pustím (přes steam), tak mi neustále každé 2 sekundy +/- přeblíkává okno na plochu a zpět (jako kdybych klikal mezi plochou a hrou), ale dělá se to samo od sebe a nevím co s tím. Někdo psal, že mám aktualizovat ovladače, tak se o to pokouším. Nikdo mi nic jinýho neporadil.

Nainstaloval jsem je, nechal jsem si ho vyhledat podle parametrů přímo na stránce AMD, ale furt to přeskakuje a k tomu mi začal vyskakovat i error.

Instrukce na adrese 0x6fd44a14 odkazovala na adresu paměti 0x7732x3x0. S pamětí nelze provést operaci: written.

Zastaralé ovladače ? Jestli máš na mysli ovladače ke svému současnému HW,tak většinou jsou aktuální k době jeho výroby. Každý novější ovladač ke stávajícímu HW už nemusí bezchybně fungovat ke staršímu HW. Je taková zakořeněná svátost,že čím vyšší číslo,více proužků,novější datum, znamená rychlejší PC.

To je věta, drahý uživateli!

Jsi úplně mimo, ale nebudeme ti to tady vysvětlovat.
Myslím, jak je to s ovladačema na nb.

Být já módem, či adminem, jak čtu ty tvoje slátaniny, určitě bych ti blokl účet.
Protože klikat, jako ty, dovede každý.

Ale počítačům a pivu nakonec rozumí všichni, že.

K věci by nebylo ? Takové kecy si nech pro tatínka. Dneska zase zhazovali ?? Slušně se prostě tobě nedá odpovědět,protože asi nemáš zkušenosti a ani netušíš,že některé nové verze ovladačů opravdu se starším HW nemusí pracovat. Toto je poradna,kde se ptají neznalí a kromě "pár ředitelů zeměkoule" odpovídají i lidé znalí praxe,ne jen učebnic nebo skript,nebo magazínu PPK.

Postup.

1) Klikni na odkaz. google

2) Napiš tak značku tvého notebooku a tip notebooku a k tomu Dríves nebo ovladače.

3 Najdi požadovanou stránku z ovladač přímo od víropce notebooku.

4) Stáhni požadováni ovladače kreri potřebuješ.

5) Nainstaluješ možná budeš restartovat .

6) Hotovo.

To je tak složité.

když si ho chci aktualizovat, tak se mi to načítá hodinu a nic se neděje

u ovladačů se nespoléhá na boží milost z mrchosoftu, ale jdeš k výrobci toho krámu, v supportu máš ovladače ke stažení.

ovšem notebuk acer, to je diagnóza. to ti musel doporučit nějaký pacient z živě.

jak pro debila

pokud výrobce ntb nemá ovladače, novější nejsou.
když tě výrobce konkrétního krámu (typ máš na štítku zespodu) nepošle někam k amd, mohl zapojení grafické karty modifikovat podle sebe, proto chce ovladače od nich a ne od mrchosoftu nebo z amd.
máš tu 5 odpovědí, ani jednou se ti nepodařilo najít typ toho krámu.

Udělal jsem to, ale problému to bohužel nepomohlo.

troll titanik tě vždycky pošle na vyhledávání google. toho blba ignoruj.