Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word číslovaný seznam chyby

Zdravím,
mám dotaz - nevíte někdo proč mi word 2007 dělá v normální seznamu tyto chyby - do čísla 9 je mezera mezi textem a číslem minimální a od čísla 9+ velká.. A dále ty mezery v textu u č.19?
Díky moc za rady, nemohu přijít, co je špatně...
H.

Já bych spíš zkusil nastavit u čísla zarovnání zprava aby byly jednotky nad sebou...

Ten problém u 19-ky je dán příliš dlouhým "slovem" - tedy tou webovou adresou v kombinaci se zarovnáním do bloku. U tohohle seznamu je zarovnání do bloku dle mého názoru zbytečné, zarovnej to zleva a bude to OK.