Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wget stažení souboru

Zdravím, nepomuže někdo udělat bash skript.

Potřebují stahnout soubor přes wget což funguje.
V souboru je jen jeden řadek a to další adresa pro stažení.
Pokud se podařílo soubor stahnout,stahnout ten druhý na který je adresa umistěna v tom stařenem.
Pokud se povedlo,stahnout ten druhý soubor, spustít program.

Možná už to někdo naprogramoval. :-)

Free Download Manager

FDM je plnohodnotný download akcelerátor a manažer. Používáním tohoto programu můžete snadno a rychle stahovat přes HTTP, HTTPS i FTP.

FDM je nenáročná, silná a snadno použitelná aplikace s přívětivým uživatelským rozhraním. FDM může pracovat jako manažer, akcelerátor, prohlížeč a plánovač. Standardně je možno pokračovat v nedotažených souborech a autoři udávají mimo jiné zvýšení vaší rychlosti stahování až o 600%.

[http://www.stahuj.centrum.cz/direct/iR/free-downlo ad-manager/_detail--mm580x464.png]