Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wget stažení souboru

Zdravím, nepomuže někdo udělat bash skript.

Potřebují stahnout soubor přes wget což funguje.
V souboru je jen jeden řadek a to další adresa pro stažení.
Pokud se podařílo soubor stahnout,stahnout ten druhý na který je adresa umistěna v tom stařenem.
Pokud se povedlo,stahnout ten druhý soubor, spustít program.

Možná už to někdo naprogramoval. :-)

Free Download Manager

FDM je plnohodnotný download akcelerátor a manažer. Používáním tohoto programu můžete snadno a rychle stahovat přes HTTP, HTTPS i FTP.

FDM je nenáročná, silná a snadno použitelná aplikace s přívětivým uživatelským rozhraním. FDM může pracovat jako manažer, akcelerátor, prohlížeč a plánovač. Standardně je možno pokračovat v nedotažených souborech a autoři udávají mimo jiné zvýšení vaší rychlosti stahování až o 600%.

[http://www.stahuj.centrum.cz/direct/iR/free-downlo ad-manager/_detail--mm580x464.png]

Já ten program nikdy ani nezkoušel, jelikož nejsem žádný stahovač. Ale píší tam, že jde stahování plánovat.
Je to však fuk protože to je pro Windows. Škoda, že jsi nenapsal hned v dotazu, že to chceš pro Linux (Linuxa je jeho nějaká nová distribuce s ženským názvem?), Ani bych neodpovídal, neb s Linuxem neumím.

Se teprve učím a toto je ještě mimo mé znalosti.
Stáhnu soubor
wget "Mujsoubor"
Jak zjistím jestli byl stažený?

Jsem našel toto.

Stahování podle seznamu odkazů
# Stáhne všechny soubory specifikovány v souboru
wget --directory-prefix="imgs" --input-file list.txt

Takže pokud je v tom staženém souboru "Mujsoubor" jen jeden řádek s odkazem, nemusím soubor načítat do proměnné a mněl by to wget zvládnout sám?