Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word - free

Pěkný den,
můj dotaz asi není typický do této poradny. Jsem úplný laik, ale k 70.nar. jsem si pořídil starší notebook HP630 WIN7 64bit, ale bez officu. Celý balík officu nevyužiji a stačí mi pouze word. Na internetu je spousta free wordů, ale jak jsem zmínil, jsem laik a potřeboval bych poradit odkaz na word, který se nejvíce podobá verzi 10 - a zmíněnou 10 jsem nenašel. A s tou mám trošku zkušenosti. A jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš.
Děkuji

samotný ms word nieje freeware,ale platený produkt,bezplatne sa dajú použiť freeware a la SOT Office,Kingsoft Office,Libre Office a podobné,tie majú najbližšie k moderným verziám ms office a dajú sa k nim použiť aj doplnky MathPlayer,pokial by bolo potrebné zapisovať vzorce,rovnice a podobné záležitosti

Ked tie rozne texty budu vo formate .doc tak ich wordpad neotvori.
Ked ich niekto robil v microsoft office tak je lepsie mat microsoft office, idealne aj stejnu verziu, ptz microsoft produkty su nekompatibilbne ani sami so sebou. Ale vacsinou sa to da nacitat spravne aj do toho libre office alebo open office. Neni to ale 100%.