Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování ovladačů z bootovatelného usb

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na nějaký způsob jak zkopírovat soubory z USB při bootování.
Jde mi o to že mám čistě nainstalované WIN7 a jsou úplně bez ovladačů, včetně ovladače usb, sítě atd. Tak kdyby šel bootovat třeba DOS z USB, který by mi pokud možno sám zkopíroval potřebné soubory přímo na disk.

Díky

Takto svet nefunguje.
Ale mozes si nabootovat live linux napr. ubuntu, alebo strcit disk do ineho PC, a kopirovat si co chces.
Normalnejsie je pouzit napr. sata cdrom mechaniku, alebo na tajnom HW pouzit USB2.0 port ak to je starsi chipset jak skylake.