Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free natáčecí, stříhací a efektový program?

Dobrej, existuje nějakej FREE natáčecí a stříhací/efektový program? Řekl sem si, žebych si mohl dělat "Highlighty" na YT, tak bych potřeboval pomoct najít nějakej FREE program na natáčeni a stříhání nejlíp i s nějakou možností přidání efektů do videa (vím o FRAPsu ale tam je nahoře reklama a je omezenej na FPS že se to video trhá pokud vím).

Diky

//Edit: Mám GTX 760 a v ní ShadowPLay, pokud to jde nějak natáčet přes to...

je opravdu nutný tam uvádět pravdivý jméno, přijmení, telefon a datum narození?

jmeno mam pravdivy

prijmeni taky ale kraceny, driv bylo jen jedno pismeno, ale to mi Google poslal mail, abych to opravil, ze to urcite neni moje jmeno.

telefon mam pravdivej, dobry pro pripadnou obnovu uctu, zapomenute heslo, pokus o kradez apod.

datum narozeni udavam vymysleny.