Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Robotický vysavač

Ahoj,dostal jsem od známého robotický vysavač Robzone duoro,a nejde mi nastavit čas ani datum když dám uložit (uklízením) tak mi to pípne a to značí že se to uložilo.Ale hned po uložení mi to dalo starý datum a čas.Zkoušel jsem to aj podle návodu a nic. Prosím poraďte.

GLUE.

Proč odpad? Máš jej doma? Zkoušel jsi jej? Ne, takže jen plácáš z vody.
A s bezsáčkovým vysavač není taky žádná výhra. Jen je to pohodlnější (stejně jako je pohodlnější ten robotický), ale na sáčkový vysavač nemá. Pokud chceš dobrý vysavač, tak sáčkový s cyklonem.

Mám ho doma a manželka si ho nemůže vynachválit.
Asi bude záležet na typu, který máš. Nabíjet jej musíš, ale on si do stanice zajede sám.
Koberce zvládne vysát (díky kartáči) mnohem líp než s klasickým vysavačem, plovoučku nebo lino naprosto bez problémů.
A co na něm čistíš? Vyklapneš šuplík s bordelem a obsah vysypeš do koše. V tomto je to stejné jako tvůj bezsáčkový.