Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Premiera 6

Ahoj, mám prosbu o radu ohledně pg. na střih domácího videa. Dlouho používám starší Adobe Premiera 6 a doposud spokojenost. U projektů sestříhaných na více než půl hodiny záznamu se objevuje problém s přepočítáváním "rámečků". Po zadání oblasti pro přepočet - rendering area - a jeho spuštění se vše rozběhne standardně, nicméně po chvilce pg. indikuje nedostatek paměti (Out of memory) a dále neodpovídá, spadne. Po jeho restartu se doba přepočtu stále zkracuje.
Disky pro ukládání dat (externí) i vnitřní pro samotnou aplikaci jsou dostatečně velké, s dostatkem volného místa.
Chtěl bych vědět proč se tak děje a kterou oblast či adresář uvolnit, vymazat, abych mohl projekt dokončit?
Připomínám, že kratší či méně náročnější projekty jsou přepočteny řádně, tedy k nějakému nechtěnému zásahu do střev Premiéry určitě nedošlo...
Díky za radu!
H.

Mám obavy, že nejde o Adobe Premiere CS6 nýbrž o Premiere 6.0 pro, tedy letitou 32 bitovou aplikaci. Neznám konfiguraci PC, ale obecně Premiere 6.0 pro má problémy pod Win10 a zvláště pak pod 64 bitovým OS. Mám obavy, že bez přechodu na novou verzi (už ani CS6 není dostupná) bude řešení dost obtížné. Ale jak píšu - neznám konfiguraci PC...