Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizelé soubory z disku

Zdravím, známý chtěl přeinstalovat win. Udělal jsem zálohu disku, kterou jsem po připojení jeho HDD uložil na můj. disk jsem připojil zpět na jeho PC, na kterém jsem provedl instalaci PC s naformátováním disku. Dnes jsem HDD opět připojil k mému PC, našel si soubor zálohy dal vyjmout a vložit na disk. Po připojení na PC známého soubory zmizely, ani po připojení zpět na můj je ve složce disku nevidím. Nejsou ani nikde skryté, protože na to jen na disku obsazené malé místo. Nevíte co se mohlo stát a jestli to jde něják řešit ?

Pouzil si ikonku bezpecne odpojit vpravo dole? Ak ne, tak vies preco sa ti posral filesystem. Administracia neni klik sem klik tam s noznickami.

Na tvojom PC ho mozno este obnovis cez recuva apod, ak neni este prepisany, moze byt uz poskodeny.
Na prenosnom disku tazko povedat kedy si to vytrhol a ci to vobec je kompletne zapisane, skusit sa da recuva alebo chkdsk apod.

Pred dvomi rokmi si sa na smrť prel so mnou ako pako, že W8/10 vypne absolútne mašinu od napájania a odpojí z napájania RAM pritom som ti jasne dôvodil, že táto lahôdka kombinovaného vypnutia spánkov hiberfile a RAM pri nastavení fastboot tvorí lahôdku zo strany MS. Si zmenil nejako svoj názor?

To je lahodka ze mu zmizol subor? Bavime sa o flushnuti sektorov na disk, nejake napajanie a RAM s tam nema nic spolocne.
P.S. a kombinovany spanok je NIECO INE jak fast start, kombinovany spanok ma uz W7. Tam to ale aj volaju spanok a nevolaju to ze ojebeme usera sak to su debili to si nevsimnu.