Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako doladiť Google Chrome?

V Google Crome sa mi nechcú spoľahlivo načítať stránky Magio Go. Aplikácia sa otvorí, prihlásim sa, napíše mi, že načítava, potom otvára stránku (napr. ČT 1) ale v skutočnosti ju neotvorí. V Mozile ide Magio Go bez problémov. Mám preinštalovať Chrome alebo Magio Go?

Nepomohol pri otváraní Magio Go streamov ani nový profil. Náhodou som objavil nový znak na lište v pravom hornom rohu obrazovky a keď som naň klikol, objavil sa nápis, že Aplikácia sa snaží načítať nehodnoverné skripty. Dal som možnosť Povoliť a Magio Go začalo otvárať streamy. Ale pri ďalšom otvorení som znova musel dať toto povolenie. Ako ho dať natrvalo?