Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gigabyte ga-m55s-s3

Zdravim mam doma pc sestavu z deskou:gigabyte ga-m55s-s3. Mam tam 4gb ram. Processor tedka presne nevim a grafiku mam v PCI E 512mb. Kdyz sem pc zapl tak semi grafika netocila a nesel obraz ale gradika je dobra. Pak sem zjistil ze deska byla spatne zapojena tak sem ji zapojil jak ma byt. A grafika se furt netoci a je skousena v jinem pc a jede bez problemu. Tak sem tam skusil dat z druheho pc grafiku ktera je 256mb a grafika se normalne toci a nejde obraz nevite cim to muze byt nebo co bych mel udelat dekuji za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Znamej mito dovezl ze mu to nejede vubec a podival sem se a mel to nejak spatbe napojene. Podle svojeho pc sem si vsiml ze tam nema zapojene napajeni grafiky a zdroj nemel zapojeny v desce. Tak sem to udelal a uz to jelo akorat bez toho obrazu jinak je vse jak ma byt

12v 4pin/8pin zapojen. 24pin taky zapojen. A ten numlock zjistim jak? Ramky vyskousim jak budu doma ted su v praci.
Clear CMOS udelam jak nebo mel bych to vubec udelat? A zdroj je ten co je v sestave. (barbone excellent personal computer).

Tohle me napadlo jako prvni a vsechny kondiky jsou na desce v poradku. Hned jak budu doma vyskousim ty RAM. A uvidim jestli to neco zmeni. A clear cmos to mam taky udelat nebo jak seto porpipade dela kdybych to musel udelat. A ten numlock jak ste se me ptali jestli jde to zjistim jak dekuji za radi a za vas cas