Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte flash disk

Moje požadavky jsou usb 3.0, 32 gb a co nejvyšší rychlost zápisu, cena by nemusela překračovat nějakých 450 kč. Špatně se vybírá, protože rychlosti zápisu stejného disku se na různých stránkách často liší Odolná k-ce, ani zavěšení na klíče netřeba na procházky ji brát nebudu.

Zatím jsem si vybral tuto: https://www.tsbohemia.cz/adata-superior-s102-pro-3 2gb-hlinikovy_d148632.html

Budu rád za její doporučení, nebo radu na výběr jiné

ten červený gumák je naprosto odporný balvan, co se nevejde do usb, pokud je potřeba připojit víc periferií.
navíc to vlastní vahou deformuje kontaky usb konektoru - za tak shitový design by se mělo zavírat do hladomorny.

mám modrý adata s102 už hafo let, uváděné hodnoty na rychlejším chipsetu sedí.

kvůli vnějším rozměrům jsem už přestal kupovat zajímavě rychlé gumáky (patriot, kingston), dnes dávám přednost tomu, že se mi do usb vejde všechno.