Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "nič" zaplnilo 700gb

Dobrý deň, mal by som problém, mám jeden krásny pekný PC, niečo okolo 1TB disk, ale nemám ani nič stiahnuté, okrem pár hier a nejakých vecí do práce. Keďže nemám veľa veci stiahnutých, tak by mi nič nemalo žrať miesto na disku. Ale niečo mi zožralo 700gb. Neviem či to je vírus, keďže každoročne platím antivírus od Esetu. Tak by som chcel pomoc, čo mám prenastaviť, čo odinštalovať a pod. Prajem pekný deň :)

Nestačí len platiť, treba ten antivírus aj nainštalovať. Takže na toto sa nedá vyhovárať.
A predým než čokoľvek spravíš, tak si kúp okuliare, a lepšie sa pozri na disk, čo ti tých 700 giga žerie.

spust si cmd a napis tam
chkdsk pismeno:
a vypise to ze nasiel nejake chyby alebo ze nenasiel ziadne?

Inac ak to je systemovy disk tak napr. to moze byt historia suborov alebo body obnovenia alebo ine veci ktore tam mas a nevies o nich (zalohy windows apod). Historia suborov sa da vypnut v ovl.paneloch ak je zapnuta, body obnovenia sa daju zmazat vo vycisteni disku - tlacitko systemove subory - a potom na druhej karte.
P.S. a pozri si users\meno\appdata\local\temp ze kolko zabera, resp. rovno users\meno. Napr. cez pravy klik na zlozku - vlastnosti. Su aj programy ktore vypisu kolko zabera kazda zlozka. Zhlavy neviem nazov google najde. Ale tam kde nemas opravnenia sa nedostane asi ani program.

Taky se mi stalo, od novoty bylo zaple zalohovani, takze se to pri kazde zmene na disku zalohovalo znovu a za tyden jsem mel vsechno misto pryc, navic se zaloha nezobrazovala nikde na disku, az po prenastaveni moznosti slozky, ale hlavni problem byl, ze to bylo nastaveno od koupě, takže jsem docela dlouho přicházel na to, jak to vypnout :-D