Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "nič" zaplnilo 700gb

Dobrý deň, mal by som problém, mám jeden krásny pekný PC, niečo okolo 1TB disk, ale nemám ani nič stiahnuté, okrem pár hier a nejakých vecí do práce. Keďže nemám veľa veci stiahnutých, tak by mi nič nemalo žrať miesto na disku. Ale niečo mi zožralo 700gb. Neviem či to je vírus, keďže každoročne platím antivírus od Esetu. Tak by som chcel pomoc, čo mám prenastaviť, čo odinštalovať a pod. Prajem pekný deň :)

Taky se mi stalo, od novoty bylo zaple zalohovani, takze se to pri kazde zmene na disku zalohovalo znovu a za tyden jsem mel vsechno misto pryc, navic se zaloha nezobrazovala nikde na disku, az po prenastaveni moznosti slozky, ale hlavni problem byl, ze to bylo nastaveno od koupě, takže jsem docela dlouho přicházel na to, jak to vypnout :-D