Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klavesnice (space)

Dobrý den mám podsvícenou klávesnici od connect IT (SNIPER) ale mám problém s klávesou mezerník taktéž space pokuď zmáčknu okraj klávesi tak se jen nakloní ta strana kterou zmáčknu a to lehce z těžka takže mi funguje v podstatě jen prostředek mezerníku nevíce co s tím ?

Budu rád za každou radu
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Lidi nemohu za vaše kancelářské klavesníce ale nemusíte hned nadávat na tuto herní každopádně už sem to vyřešil byla spadlá ta železná tyčka takže sem jí jen zacvakl a konce zasadil do takých kousků plastů nyní funguje takže vaše debilní komentáře si nechte :)