Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb kolem 17 tisíc

Dobrý den, potřeboval bych nějaký solidní notebook kolem 17 tisíc. Děkuji za odpovědi
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Osobne teda nemam rad bile notasy, ale co se tyka HW tak v pozadovanych penezich jedinna mozna volba. Jen se obavam, ze tazatel prijde za 14 dni, ze je na tom CSko pomale a seka se. Na 3D hry to chce aspon i5-HQ a GTX1050 (alespon GTX960)a to je urcite pres 20K.