Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS-tracker

Dobrý deň

Zakúpil som si gps tracker: tk905 a chcel by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti alebo či by sme mi nemohli poradiť ako to spojazním,skúšal som dať Sim kartu od 4ka & o2 a nefungovali potom som niečo čítal že to musí byť GSM SIM tak či sa to dá niekde na Slovensku zohnať

Toto je v manuály na internete k inému modelu,sú to rovnaké príkazy a ak napíšem nejaký z nich nič sa nestane
LLws

Tu je ten manuál čo mám a nepísal som GPS sim ale GSM sim ktorú som našiel nad obrázkami veľkostí SIM kariet
ayKv
2CaC

Proste nejde mi nič poslať,svieti-reaguje že tam je SIM karta ale po odoslaní sms sa nič nestane a po vložení sim karty do mobilu mi prídu tie správy čo som písal.