Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit prohlížeč, co mám dělat?

Zdravím, jelikož můj notebook Lenovo se po 3 letech začal sekat, dala jsem ho do továrního nastavení. Potom jsem si musela nainstalovat prohlížeč, konkrétně chrome, avšak po jeho instalaci mi nešel spustit žádný jiný prohlížeč (Explorer) . Poradíte prosím co mám dělat? Jinak mám Windows 8.1 a WiFi připojení je v pořádku

Jake presne tovarni nastaveni a jak bolo spustene? Urcite je to stale W8.1 a ne W10? (viz ovl.panely-system).
Ten chrome bol stahovany odkial?
Ten explorer pise co ked nejde spustit?

Vseobecne po recovery najprv treba vliezt to ovl.panel windows update, a vyhladat a nainstalit updaty, a restart a az potom nieco robit. A odinstalit blby antivir co tam je od vyrobcu a restart.