Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auditpol.exe.mui

Antivir mi našel 4 hrozby spojené se souborem audipol.exe.mui
Všechny 4 hrozby mají adresu ve windows old. Mám je odstranit? Je audipol nebezpečný? Nebo je to něco důležitého? Nechci riskovat poškození systému..

Pravy klik - vlastnosti - zabezpecenie, kliknes na pridat opravnenia napises tam ze pre Everyone a das mu plny pristup, a zaskrtnes ze aj pre vsetky podzlozky. Potom to mozes zmazat.
Windows.old je povodny windows pred reinstalaciou, a nic z neho sa normalne nepouziva (ak sa vtipne nejaky vir neinstaluje aktivne tam z aktualneho sytemu, co neporedpokladam. Reinstalil si asi kvoli virom, tak aspon vidis kvoli jakym)