Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows error 0xc0000034

Zdravím poradno,
Resetoval jsem notebook (asus rog) a objevila se mi tato chyba 0xc0000034. Na bluescrenu bylo napsané že je problém s bcd. Vzal jsem usb s Windows abych mohl spustit příkazový řádek.
Zkoušel jsem následující příkazy : bootrec /fixboot
Bootrec /fixmbr
Bootrec /rebuildbcd
Poslední příkaz my však vrátil chybu. The requested system device cannot be found. Nevíte prosím někdo co stim? Předem děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Použít Google mě napadlo. Kdybych řešení našel na googlu tak bych jsem nepsal. Všude to řeší přes bootrec /rebuildbcd. Zkoušel jsem vygooglit proč to nefunguje a našel jsem pár věcí které by mohly pomoct. Bcdedit atd.... Ale nepomohlo. Stále to píše the requested system device cannot be found.

může být poškozený souborový systém na tom bootloaderovém oddílu.
(přitom je to nejméně používaná část disku)

zkusit nabootovat z nějakého live cd se správcem souborů (hirens, tučňák) a překopírovat obsah obsah boot oddílu do c: - sledovat, jestli něco neohlásí chybu kopírování.
z hirensího cd jde spustit i kontrola disku. disky poznáš podle velikosti, lidi si je neumí popsat.
potom nějakým boot partition managerem skrýt 300mb oddílek a c: označit jako active.
reboot a uvidíš.