Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows error 0xc0000034

Zdravím poradno,
Resetoval jsem notebook (asus rog) a objevila se mi tato chyba 0xc0000034. Na bluescrenu bylo napsané že je problém s bcd. Vzal jsem usb s Windows abych mohl spustit příkazový řádek.
Zkoušel jsem následující příkazy : bootrec /fixboot
Bootrec /fixmbr
Bootrec /rebuildbcd
Poslední příkaz my však vrátil chybu. The requested system device cannot be found. Nevíte prosím někdo co stim? Předem děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

může být poškozený souborový systém na tom bootloaderovém oddílu.
(přitom je to nejméně používaná část disku)

zkusit nabootovat z nějakého live cd se správcem souborů (hirens, tučňák) a překopírovat obsah obsah boot oddílu do c: - sledovat, jestli něco neohlásí chybu kopírování.
z hirensího cd jde spustit i kontrola disku. disky poznáš podle velikosti, lidi si je neumí popsat.
potom nějakým boot partition managerem skrýt 300mb oddílek a c: označit jako active.
reboot a uvidíš.