Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava-nefunguje

Zdarvim,

objednával jsem na czc sestavu do PC, bohužel mi ale po zapojení všeho nechce vůbec naskočit nic, jakoby neměl signál, stále se restartuje.

Zkoušel jsem do desky i do grafiky zapojit kabel od monitoru (HDMI / VGA), zkoušel jsem i jinej monitor a pořád nic, větráky se jinak normálně točí.

PC sestavu zasílám v odkazu
https://www.czc.cz/7938fblgoij2gamt18qrfp0i1c/sezn am
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

až budeš objednávat další pc, nezapomeň, že na czc mají sestavení zdarma.
ty "repráky" rovnou vyhoď.

nechce vůbec naskočit nic, ... stále se restartuje.

takže systém zkouší startovat, ale v nějaké tajné chvíli možná s tajnými nápisy na obrazovce se restartuje.
dostaneš se do biosu?

edit:
aha, pokud není podpora cpu (což by v czc samozřejmě zjistili) tak to nejspíš ani nepípne.