Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zistenie hesla (vlastneho)

zrejme som sa stal hackerskeho utoku na moj fb ucet + centrum (email) nakolko sa zmenilo heslo samo od seba a nejde sa mi prihlasit spatne na ucet ked som skor skusil zmenit heslo este ked som mal pristup na email tak to heslo ktore som zmenil sa automaticky zmenilo na heslo ktore som ja nepoznal prislo mi to ako virus ktory meni automaticky hesla potom som nasledne stratil pristup aj ku svojmu emailu chcem sa opytat ci je nejako mozne pomocou nejakeho programu zistit heslo na fb ktore som zadaval aj na aplikaciu messenger v ktorej som stale prihlaseny

moze sa niekde drzat nejaka HTTP session, ale heslo sa aj tak neodosiela ked vzdy daco napises. akonahle restartujes pc, ci prehliadac uz sa neprihlasis.
ak doslo k zmene hesiel, akekolvek tvoje doteraz pouzivane heslo logicky nebude fungovat. je zbytocne sa pidit po tom, ake heslo tam mas...pretoze je uz aj tak zmenene.