Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virtualni sitova karta - jak ziskat mac adresu

Dobry den,

v praci mame jeden pocitac, ktery _nesmi_ byt pripojen do site (trideni dat pres usb z mikroskopu za milion na win7). Zaroven vsak dodavatel upgradoval software ktery potrebuje MAC adresu v systemu. Jenze tento pocitac nema sitovou kartu. Je moznost nejake virtualni karty? Jak to jinak vyresit? Je nejaky software ktery si svoji virtualni sitovku v systemu udela?

Dekuji.

Bomba, funguje to přesně tak jak má... Nikdy by mě nenapadlo to udělat takto... jinak návod ve zkratce kdyby to někdo hledal:

First go to 'My computer'
Right click & go to 'Manage'
'Device manager' & right click 'Add legacy hardware'
Press 'Next'
Choose second 'Setup manually'
Then find 'Network Adapter' & 'Next'
'Microsoft' or select the 'Loopback' adapter
Press 'Next'