Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU teplota v idle

Dobrý den, jaká by asi měla být teplota CPU když nic na počítači nedělám? Grafická karta se drží kolem 7 stupňů ale procesor je asi na 35 stupních. Procesor je Pentium G4560

Box chladič tý g4560 je hodně hlučný.
Jediný větrák so se točí je ten u CPU.

To tam nemáš na skříni 1-2 přídavné ventilátory pro zvýšení průtoku vzduchu? Třeba by pak nemusel mít takové točky ten boxovaný chladič (proč ho nevyměníš za jiný?). Boxované chladiče jsou obecně hlučnější a méně výkonné.