Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Z50 - nenačte systém, nelze spustit

Dobrý den, Mám notebook Lenovo Z50 - koupený před měsícem - Nyní byl zapnutý, spuštěný internet - seznam, ale bez činnosti. Náhle displej zhasl a počítač přestal reagovat. Po pěti minutách jsem natvrdo vypnul. Při opětovném zapnutí se zobrazí pouze logo Lenovo na cca 10s - pak tmavý displej s indikátorem načítání systému a ukazatelem myši. Při spuštění nereaguje ani na funkční klávesy - spuštění nouzového režimu. Prosím o radu, lze s tím něco dělat - nebo servis/reklamace?

Na levé straně (vedle konektoru pro napájení) je Novo tlačítko. Vypni notebook a zapni jej skrze toto tlačítko. Následně zvol možnost "Lenovo Recovery" a obnov notebook do továrního nastavení. Případně jestli máš možnost získat instalačku Windows, vlož ji do počítače a ve druhém kroku přejdi na automatickou opravu / opravit problémy se spuštěním systému.