Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vypnout fastboot?

Zdravím,
koupil jsem starší notebook msi ms-16g5 a chci se zeptat zda nějakým způsobem vypnout fastboot jinak než přes bios protože do něj se nedostanu.
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Jak vypnout fastboot (karel)

Nevieme co chces riesit. Rychle spusteni vo Windows (to je funkcia ze vypnout neni vypnout) je v ovl.panely-energia v sekcii o tlacitkach.
Fastboot v biose je uplne ina vec, sposobi len ze sa preskakuje inicializacia niektorych veci v POST, osobne to neodporucam zapinat nikdy, ptz to je takmer vzdy indocinska sracka a nieco prestane fungovat.