Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se sluchátky

ZDravím mám takovy problém když poslouchám na youtube pisničky tak se mi zdá že při nějaké mi právé sluchátko hraje více než leve a je to docelá nepřijemné ale při nějaké pisničce se mi to zase zdá v pohodě..tak nevím jestli mám problém se sluchem nebo jestli už je na čase vymenit sluchátka mám je cca rok takže už mají neco zasebou .....má přímo tyto http://www.kuma.cz/herni-sluchatka-red-fighter-h1- 7-1-usb-pc.

hmm to jsem už dávno zkoušel a nepřijde mi navíc se to děje jen u písniček když třeba hraju counter strike tak mi to připadá vpohodě ,,...i filmy když sleduju atd jen ty pisničky proste ...tak nevím :) zkusím asi koupit nové