Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Windows

Dobrý den prosím o radu. Vypnul se mi PC a po zapnutí mi píše hlášku Před přihlášením je nutné aktivovat tuto kopii Windows u společnosti microsoft Chcete aktivovat systém windows nyní ? ano ne a i když zmáčknu ano nebo ne tak se nic neděje PC je prostě zablokované Prosím o radu
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Jak ho zapnu tak mi najede Tabulka AKtivace produktu Windows Před přihlášením je nutné aktivovat tuto kopii systému Windows u spolecnosti Microsoft. Chcete aktivivovat systémWindows nyní? ano ne a ikdyž zmáčknu ano nebo ne tak se nic neděje.
Už se mi to stalo jednou a nasla jsem tady radu od nekoho že se má něco zmáčknout dostala jsem se do dosu a tam jsem něco napsala a PC se vrálito do původního stavu ale neuložila jsem si to a dnes to nemuzu najit a na tu F8 to taky neeaguje

Nevratilo to do puvodniho stavu ale asi len predlzilo TESTOVANIE nezakupenych windows o dalsie 3 mesiace. Predlzenie skoncilo.

Je na tom notebooku zospodku licencna nalepka s cislom nejakych Windows? Ak ano jakych? Nechaj si tam nainstalit spravne windows so spravnym cislom.

F8 funguje vzdy ale bude ti to prd platne ptz tam nemas ani konzolu.

Jezismarja, nekdy clovek neco vidi ale nemysli a nesepne to.

Takze jsem nejak uvazoval, ze mluvime o Win7, vubec nevim proc.

Nicmene teda mluvime o Windows XP. Potom teda opravdu jde o to, ze ty Windopws XP nema aktivovane a po vyprseni casu do aktivace by se hned na prvni obrazovce mela objevit tabulka s moznosti aktivace pres telefon, ale prave XP mely chybu, ze se nekdy neobjevila a neslo s tim nic delat, aspon teda ja na nic neprisel a pocitac jsem musel preinstalovat cistou instalaci XP a potom zaktivovat.

U tazatelky je teda jedinna otazka, jestli ty Windows nezaktivovala nebo je mela aktivni a nejakym zpusobem se odaktivovaly a nasledne doslo k tomu problemu, ale nikdy jsem se s tim vyjma piratskych Windows nebo zmenach hardwaru nesetkal, ze by se aktivace sama ztratila.

Kazdopadne, pokud tazatelka rika, ze uz to jednou nejak obesla, tak opravdu netusim, mne se to obejit nepovedlo.

DĚKUJI VŠEM CO SE MI SNAžILI POMOCI KONEČNE JSEM NAŠLA TO CO JSEM HLEDALA A ZABRALO PC OPěT JEDE

KOPIRUJI TO TADY KDYBY NĚKDO MĚL STEJNÝ PROBLÉM

neregistrovany1, 29.03.2015 22:57, Software, 16 odpovědí (3872 zobrazení)
Zdravím,

Bohužel mě nešlo v lhůtě 3 dní po výměně (desky,cpu)aktivovat znovu windows XP Profesional SP3,bez reinstalace.
Prostě jsem připojil starý HDD na novou desku vč. windowsu a fungoval na 100%,ale pouze 3dny.Bohužel aktivace kopie,nebyla možná pořád to psalo chybu po instalaci aplikace na ověření...
Windows normálně najede a když dám Ano vyskočí po chvíli poslední obrázek/okno.
Nemá někdo radu co s tim ? Produck key ze skříně,jsou tam 2 etikety XP nemám kam zadat....

Na internetu jsem našel toto:

Nejde aktivovat windows po výměně MB

Autor: Ladislav Kácha
Řešení:

V některých případech windows XP Home po výměně základní desky chce systém znovu aktivovat. (bez aktivace nelze systém spustit.) Po kliknutí na uživatelské jméno se však okno aktivace neotevře a plocha je prázdná a bez ikon.
Řešení je následující:
1. Najet do nouzového režimu.
2. Kliknout na nabídku start a "spustit".
3. napsat: rundll32.exe syssetup,SetupOobeBnk (důležítá jsou i malá a velká písmena)
4. Počkejte pár sekund. (pc nezobrazí žádnou hlášku takže nevíte co se děje)
5. Restartovat systém do normálního režimu.
6. Po restartu se bude systém chovat jako před aktivací a máte na aktivaci 30 dní.

http://www.imgup.cz/images/2015/03/29/import019.jp g
http://www.imgup.cz/images/2015/03/29/import022.jp g
http://www.imgup.cz/images/2015/03/29/import023.jp g
AMD Vishera FX-8370E Sapphire Radeon R9 280X TRI-X Corsair Vengeance DDR3 2x4GB (8GB) (CML4GX3M1A1600C9) ASUS M5A99X EVO R2.0 SilentiumPC Fera PRO, HE1224 Seasonic SS-500ET F3

T

dnes jsem ten postup vyzkoušel. potřeboval jsem otestovat nějaký hw jestli funguje, přenesený image z jiného hw byl samozřejmě proti: buď aktivace, nebo nic.
(a nebudu to aktivovat jen kvůli ověření, že správce zařízení hlásí co má).

nouzový režim fak naběhne do win.
rundll ..., po chvíli restart a je tam 30 dní, pro moji potřebu vyhovělo.
tímto tazatelce posílám jedno virtuální :beer: