Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Chrome nic nedělá

Zdravím,

mám problém s instalací Google Chrome. Nedávno (3-4 dny) byl můj PC (nejnovější Windows 10) napaden malwarem, který jsem úspěšně odstranil, společně s ním jsem ale odinstaloval celý Google Chrome - výchozí prohlížeč abych ho následně mohl nainstalovat "na čisto". Šel jsem tedy přes prohlížeč Edge na stránky Google kde jsem stáhl instalační soubor chrome. Při spuštění se ale nic neděje. Zkoušel jsem stáhnout i offline verzi instalace, prohledal oficiální Google fóra, stále ale nemohu najít kloudné řešení. Pro jistotu jsem PC zapnul v nouzovém režimu, nechal proskenovat několika antiviry a antimalwary, prohledal veškeré stopy vedoucí k souborům Google v PC ale nikde nic. Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Kdyby jo byl bych rád za každou radu. Díky.

Tak zkusil jsem přes ten CMD, našlo to chybu, opravilo ale nepomohlo.. Ne ten druhej příspěvek jsem nepsal já ale asi to vyřeším taky přeinstalací Windows, stejně to plánuju už dlouho.. Díky