Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pod 1000€ aj s monitorom

Dobrý deň, potreboval by som pomôcť s výberom PC pod 1000€.

Počítač bude využívaný hlavne na hry, ale aj na občasný strih videí, photoshop, programovanie...

Do 1000€ (čím menej, tím lepšie) by sa mal zmestit PC a monitor (1080p). HDD, SSD, OS. Mechaniku nepotrebujem.

Ďakujem za pomoc.

Ďakujem. Ešte by som sa chcel niečo spýtať. Musím niečo urobiť so starým HDD a SSD? Lebo boli na nich všemožné veci (vratane vírusov...), a nechcem aby sa to nejak dostalo aj do nového pc... Je potrebné ich nejak prečistiť alebo niečo také? Ďakujem za pomoc.