Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDD

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně HDD disku. Mám přímo tenhle typ: HDD WD Blue WD10EZEX, 3,5" SATAIII, 64MB - 1TB. Problém je v tom, že je moc hlučný, silně vibruje a jakoby skřípe. Mám ho asi už 6 měsíců a tohle se děje přibližně už 4 měsíců, ale začal jsem to řešit až teď, protože jsem na to neměl dříve čas. Napadlo mě si přikoupit SDD disk aby se tolik nezatěžoval ten HDD, ale nevím jestli to pomůže. Jednou jsem zesiloval takt procesoru tak jestli to nemůže být třeba tím. Zajímalo by mě jestli by mi uznali reklamaci.

Proto jsem se chtěl zeptat, jestli náhodou někdo nebude vědět jak to případně zlepšit. Vím, že by reklamace trvala měsíc a to si nemůžu dovolit. Pomůže třeba ten SSD disk ? Na tom bude uložený windows a HDD by se nemusel tolik namáhat, ale to je jen moje teorie. Moc se v tom nevyznám :)