Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová baterie do starého notebooku MSI - kde koupit?

aAhoj, sháním novou baterii do 5 let starého notebooku MSI GE60 0ND, měla by to být tato:

www.batteryupgrade.cz

Li-ion, 4400 mAh, 11.1V, rozměry také souhlasí. Dá se tomuto e-shopu věřit? Popřípadě nevíte o jiných stránkách, kde bych mohl baterii sehnat? Před lety jsem za 8 stovek kupoval náhradní neznačkovou do Asusu a fungovala rovněž, ovšem k tomuto notebooku je hledání zatím bez úspěchu.

Díky moc za rady.

Podívej se sem:
www.avacom.cz

Nabízí výměnu článků v akumulátoru (repasování). Mělo by to být levnější a baterie bude zase jako nová. Hlavně budeš mít jistotu, že v baterii budou kvalitní články a něbude to jen nějaká čínská náhrada. Druhá výhoda je ta, že baterie neležela nějaký ten rok ve skladu, což se u náhradních akumulátorů pro staré notebooky stává velmi často.