Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook po naběhnutí systému jde ihned do režimu spánku

Dobrý den, koupil jsem notebook bez operačního systému. Systém jsem kupoval zvlášť a hned jej nainstaloval, ale při každém zapnutí notebooku se ihned přepne do režimu spánku.
Do systému jsem se dostal po dokončení instalace, udělal první aktualizace a po restartu to začalo dělat..naběhne slogan "Vítejte" a hned se přepne do režimu spánku, poté musím dát tlačítko na zapnutí, aby naskočil normálně.
Neví někdo, v čem by byla chyba? Díky předem za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Skus si ist do ovl.panely-energia a tam si nastavit ziadnu akciu pre veko notebooku (LID) a podobne (idealne pre vsetky buttony).
Ale vseobecne budes mat dost problemy. Ked uz chces cpat W7 na HW ktory uz MS zamerne sabotuje, tak si aspon v biose vypni intel grafiku, ak sa da, ptz na nu nemas ovladac pre W7 a schvalne nikdy nebude lebo ms a intel su moc arogantne korporacie a tak sa schvalne rozhodli ze budu busit rukami nohami az kym neskrachuju.