Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužení wi fi signálu

Jelikož jsem na chalupě jen občas, dovolil mi soused připojit se na jeho wi-fi. Má to ale háček. Použitelný signál je jen v ložnici na parapetu okna. Potřebuji jej ale dostat do obyváku min. 10 m. Jak na to? Může to jít po drátu do počítače. V telefonu mám data, sice jen na maily :-D
Dík

Absulutne idealne je umiestnit AP-cko (Access point) s rezimom klient, niekde pod strechou,(samozrejme na strane signalu od suseda)a v bunkry (pardon chalupe) si kdekolvek (podla uvazenia) umistni Wifi Router.