Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem intel nebo amd a jaka grafika?

dobry den. chci se vas zeptat zda mam zvolit procesor od amd nebo intelu a jaky. chci to na hry jako jsou hry od ganjinu - war thunder, obsidianu - armored warfare a wargamingu - wot, wows, wowp... k tomu grafiku ktera by to taky tahala a zvladala dobře rendrovani v 3ds maxu. klidně mi navrhněte celou sestavu i s ssd a 10tb hdd (torrenty) do 25 000 nejlepe s monitorem. pokud by to neslo, připlatim trochu ale zkuste mi aspon poradit v těch cpu co by bylo na ty hry vhodnějši. dik.

ted intel nebo amd

A k čemu teď, když teď to kupovat stejně nebudeš? Už ti to tu bylo jasně vysvětleno, situace se může jakkoliv změnit. Takže až to tvoje teď bude opravdu aktuálním teď, tak se přijď zeptat. Co já vím, komponenty se vybírají tehdy, když má člověk v plánu je opravdu koupit (chápej: neprodleně před koupí, nejlépe). Takže pokud chceš špórovat, tak špóruj. A až budeš mít našpórováno, tak teprve vybírej.

Ale abych tě uspokojil. Pokud čistě jen na hry, tak hlasuji pro Intel. Ale to platí teď..