Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registrace na PayPal pod stejnou Wifi?

Potřeboval bych se registrovat na PayPal ale je tu problém, aspoň myslím.

Jak já vím tak na paypalu je možné mít jen jeden účet, a to už v domácnosti máme.
Potřeboval bych si založit nový účet na svén vlasním notebooku ale přez stejnou wifi
přez kterou je založený a pravidelně používaný druhý Paypal účet.

Vidí PayPal IP adresu routeru, tím pádem by videl že se regitruje druhá osoba z té samé domácnosti?

Anebo když mám jiný počítač tak Wifi nemá nic s doničení co dělám online/ jsem na internetu úplně
odlišná a nijak nesouvisící osoba s kterou zdílím wifi připojení?
Mění se IP adresa od souvislosti kde jsem připojen na wifi?

Nevidím dôvod prečo by mal Paypal riešiť IP adresu. Paypal je predsa viazaný na email a bankový účet, zaregistroval som 2 účty pre seba aj manželku na tom istom počítači a prepínam sa pravidelne medzi nimi bez problémov. Ja aj maželka samozrejme máme rôzne bankové účty, nie som si istý či by sa dali urobiť 2 paypaly na jeden bankový účet.