Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal refund.

Zdravíčko, mám otázku ohledně paypalu a refundech. Když mi někdo pošle peníze, jakou dobu má to aby zazadal o refund? Hledal jsem to na netu a našel jsem že 60 dní. Pak už na refund nemá nárok. Ale nejsem si jist. Předem děkuji za odpovědi.

Na refund musí být důvod. Není to automatické.
Donate je dobrovolná věc. Kvůli něčemu ty peníze pošleš. Pokud se spleteš, víš to hned. Takže o refund požádáš a zdůvodníš to. Pak už je jen na slušnosti obdarovaného, zda ti vyhoví.
Podle mne tohle není vymahatelné.

Je to podobné, jako když někomu na ulici hodíš peníze do klobouku a druhý den, až půjdeš zase okolo je budeš chtít zpět.