Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení zVHS do PC

Dobrý den.Potřeboval bych stáhnout nějaká videa a fotky z kazet VHS do počítače a pak,eventuelně,vypálit na disk DVD.Nevím,jestli je to možné a jakým spůsobem by to šlo! Proto prosím o radu,moc by mně to pomohlo!!Za dobré rady předem děkuji.

Jo,díky.Já jsem myslel,že to z VHS nahgraji na kazetu v kameře a pak přepošlu do PC n,a pak to skusím nahrát třebas na disk,nebo Flasku,eventuelně na nějaké SD-čko,samozřejmě třeba po nějaké úpravě nškterého programu,třeba Movie Makeru.
Díky.

Pokud na kameře bude fungovat video IN, pak použij tento způsob. A/D převodník v kameře je nesrovnatelně lepší než šidítka, kterých jsou dneska plné trafiky a které prodejci vznešeně nazývají střihovými kartami. Navíc je docela možné, že současně bude fungovat i digitální výstup do PC (některé kamery to uměly) takže by ti odpadl mezikrok záznamu na miniDV kazetu. Jen se mi moc nezdá přenos obrazu přes USB, to bylo v drtivé většině jen v tzv. náhledové kvalitě. Běžně je přenos z kamery do PC přes firewire.

Já jsem se asi špatně vyjádřil s těma USB koncovkami ale já do PC mám přenos přes firewire,byla to podminka v návodu obsluhy kamery,tak jsem tento modul do PC instaloval.Byl k tomu ke kameře přibalen kabel s originální zástrčkou pro firewire.