Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI + GPU

Dobrý den mám dva dotazy jeden je ohledně HDMI když mám 20m HDMI a bluetooth klavesnici a myš je nějáke zpoždění nebo je to "okamžité" jako kdybych měl 1m HDMI kabel. Ten druhý dotaz je ohledně grafiky nyní mám grafiku AMD Radeon R7 360 a když chci použít Adobe After Effect píše mi to že si mám stáhnout nějáký CUDA ale to je pro NVIDIe, tím že tento program nebo co to je nemám tak se program brutalné seká všechny programy co mám na editaci videa se sekají nevím čím to je nejspíš tou grafikou.

Neviem jaky mas 20m HDMI kabel ale normalne tam spozdenie neni ziadne to by tam musela byt nejaka pamat a zamerny spozdovac, ale kto by to tam daval.
Spozdenie ale moze mat monitor samotny interne. Nezavisi od dlzky kabla, ale moze byt viditelne.

BT mysi mozu byt spozdene lebo to ide cez plno zbytocnych sw stackov. Inac aj USB mys ma nejake spozdenie radovo asi v ms, ale podla mna menej jak BT (ale netestoval som to nikdy)